Potrzebni śmiałkowie.

Potrzebni śmiałkowie na wyprawę. Marne stawki, zimno, mokro daleko do domu, mnóstwo komarów wielkości wróbli ( na szczęście nie malarycznych). Szczęśliwy powrót niewykluczony. W razie sukcesu – honor i sława 😉

Jednym z projektów, który planuję w tym roku zorganizować jest wyjazd na Kamczatkę aby fotografować uchatki, białuchy, orki niedźwiedzie i wulkany.

Termin 18-25lipca

Konieczne doświadczenie backpackerskie. Szukam osoby, która lubi jak jest “chłodnawo”, zaakceptuje brak wifi i sieci komórkowej i spanie w namiocie albo na jachcie.
Jeśli chodzi o filmowanie pracujemy na sprzęcie Olympus i dronach więc umiejętność obsługi OM-D i obycie z takim sprzętem jesli chodzi o filmowanie mile widziana. Podobnie jeśli chodzi o ujęcia z powietrza potrzebny ktoś “oblatany”. Świadectwo kwalifikacji operatora drona nie konieczne ale wylatane godziny i płynność obsługi wielowirnikowca będzie kolejnym atutem. Temat drona nie jest konieczny ale pomoże.

Kwestie finansowe do ugadania później ale nie ma co się nastawiać na kokosy 🙂 Raczej będzie słabo natomiast przygoda i niezapomniane wrażenia gwarantowane.

Jeśli ktoś jest zainteresowany – poproszę email na adres asystent@dobas.art.pl. Poproszę CV kilka słów na temat doświadczenia i link do portfolio filmowego.
Musiałem ogłoszenie umieścić w klimacie Shackletona;) a co !