WSPÓŁPRACA

Jeśli chcesz nawiązać współpracę z fotografem i potrzebujesz kogoś do wykonania zlecenia fotograficznego, zorganizowania wystawy, przeprowadzenia warsztatów fotograficznych czy zaprezentowania pokazu slajdów albo prelekcji – ta strona dedykowana jest dla Ciebie

Zlecenia

Wykonanie wyjątkowych zdjęć w różnych warunkach sprawia, że fotograf nie tylko musi “mieć oko” i dobrze obsługiwać aprat. Decydując się na usługi Marcina dostajesz znacznie więcej niż tylko fotografa. Korzystasz z usług kogoś kto równie komfortowo czuje się wisząc na linie we wspinaczkowej uprzęży, płynąc RIBem czy jadąc skuterem śnieżnym. Z usług kogoś, kto nie obawia się robić zdjęć przez otwarte drzwi śmigłowca albo zejść pod wodę żeby wykonać zdjęcia.

Oprócz zdjęć reporterskich Istnieje również możliwość podjęcia się zleceń komercyjnych. Jeśli szukasz kogoś do wykonania statycznych zdjęć studyjnych to raczej źle trafiłeś, jeśli jednak do swej kampanii potrzebujesz zdjęć dzikiej przyrody, outdoorowych, podróżniczych czy podwodnych masz spore szanse, że otrzymasz takie zdjęcia jakich potrzebujesz.

Pokazy i prelekcje

“Backstage pracy fotografa National Geographic”

Wybierz się na zlecenia fotograficzne wraz z nagradzanym fotografem. Posłuchaj historii jakie towarzyszyły powstaniu zdjęć. Marcin opowie o jego najciekawszych przygodach związanych z fotografowaniem dla magazynów przyrodniczych i podróżniczych. Jest to opowieść o zdjęciach, ich historiach oraz problemach jakie towarzyszyły ich powstaniu. Usłyszycie między innymi jak wygląda praca fotografów NG pracujących dla Waszyngtonu. Jak wygląda fotografowanie dzikich zwierząt w Arktyce, na ile jest to bezpieczne i co trzeba zrobić aby sfotografować niedźwiedzia brunatnego z odległości kilkunastu centymetrów. Dostępność terminów jest mocno ograniczona. I najlepiej jest rezerwować terminy z wyprzedzeniem. Stawki zależą od rodzaju wydarzenia, ilości publiczności i odległości przejazdu.

Wystawy

Istnieje możliwość wypożyczenia wystawy fotograficznej. Koszt wynajmu wystawy ustalany jest indywidualnie w zależności od rodzaju imprezy, formatu zdjęć, lokalizacji czy czasu trwania. Cała wystawa to zdjęcia oprawione i opisane, gotowe do wyeksponowania w galerii. Autor może być obecny na wernisażu lub poprowadzić prezentację, warsztaty albo zaprezentować pokaz slajdów. Skontaktuj się aby ustalić szczegóły wynajmu i dostępność wystawy.

Warsztaty i kursy

Istnieje możliwość kompleksowego zorganizowania warsztatów i szkoleń fotograficznych lub ich poprowadzenia podczas różnego rodzaju imprez w kraju, lub na świecie. Tematyka warsztatów obejmować może zarówno podstawy fotografii, zaawansowane zagadnienia takie jak obróbka, zarządzanie barwą w fotografii czy przygotowanie do druku. Szkolenia kierowane są zarówno do osób indywidualnych, korporacji, przedsiębiorstw czy instytucji. Marcin współpracuje jako instruktor z firmą Wyprawy Foto, która regularnie organizuje wyprawy i warsztaty fotograficzne. Więcej informacji na temat harmonogramu fotowypraw i warsztatów foto można znaleźć na stronie: www.wyprawyfoto.com.pl 

Dostępność terminów jest mocno ograniczona i najlepiej jest je rezerwować z wyprzedzeniem. Stawki zależą od rodzaju wydarzenia, ilości publiczności i odległości przejazdu.